۰۹۱۲ ۸۷۲ ۷۸ ۶۲

طراحی سایت نفت ایران

طراحی سایت سایت نفت ایران یکی از بهترین سایت ها در زمینه فرآورده های نفتی است . با تکیه بر تجربیات چشمگیر گروه نفت ایران در عرصه پروژه های نیروگاهی کشور و اجرای پروژه های بزرگ و موفق ملی در سطح کشور، عزم راسخ این شرکت جهت بکارگیری پیشینه ممتاز و توانمندیهای بالای خود در صنایع نفت و گاز دو چندان شد که با توجه به توانمندی های تکنولوژیکی و بهره جویى از سیستم هاى نوین مدیریتی، با حضور در صنعت نفت و گاز گامی نوین در راستای توسعه و تعالی صنعت کشور بردارد.
پیرو تمرکز مدیریت نفت ایران بر توسعه فعالیت هاى این شرکت در حوزه نفت و گاز و کسب سهم قابل توجهى از بازار داخلى این صنعت در کشور، بخش نفت و گاز اکنون یکى از حوزه هاى قابل توجه کسب و کار در نفت ایران محسوب مى گردد.

تاریخچه فعالیت نفت ایران

بخش نفت و گاز گروه نفت ایران از سال 1386 فعالیت‌های رسمی خود را آغاز کرد و با اتکا به توانمندی­ها و تجارب بالای مدیریتی گروه و با جذب نیروهای متخصص، مجرب و ماهر در حوزۀ نفت و گاز، در مدت زمان کوتاهی به رشد و توسعۀ قابل‌توجهی دست یافت، هرچند پیش از آن نیز گروه نفت ایران در برخی پروژه‌های یوتیلیتی نفت و گاز و پتروشیمی همکاری داشت.

پروژه های اجرا شده نفت ایران

به پشتوانۀ اجرای پروژه­هایی در حوزۀ انرژی، گروه نفت ایران در پروژه‌های مختلفی حضور داشته است. عبارتنداز:

  • توسعۀ میادین
  • حفاری در خشکی و دریا
  • احداث واحدهای فرآیندی پایین­دستی
  • تأسیسات جانبی
  • یوتیلیتی
  • ساخت مخازن

طراحی و تولید تجهیزات استراتژیکی همچون :

  • اسکیدهای اندازه­گیری نفت
  • طراحی و تولید توربوکمپرسور‌

که در خطوطِ انتقال گاز و فرآیندهای پالایشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرند، گوشه­ای از توانایی­های گستردۀ گروه نفت ایران در توسعۀ صنعت نفت و گاز می­باشد.

کلام اخر

در چشم­اندازی چنین گسترده از عرصه­های متنوع کسب و کار، نفت ایران با حضور در بازار سرمایه (بورس اوراق بهادار) اهرم­های جدیدی را جهت تأمینِ منابع مالی و مشارکتِ بخش خصوصی در پیشبرد پروژه‌های مختلف و تحققِ اهداف ملی و توسعه‌ای در صنعت انرژی پیش­بینی کرده است. کسبِ رضایت فراگیر مشتریان با اجرای مستمر برنامه­های معطوف به ارتقای خدمات و محصولات، رویکرد نوین بازاریابی گروه نفت ایران به عنوان یک سازمان پویا و متمایز در عرصۀ پر رقابت امروز است.