۰۹۱۲ ۸۷۲ ۷۸ ۶۲

طراحی سایت اینداستریال دیزاینر

وب پیشتاز افتخار همکاری با شرکت اینداستریال دیزاینر را داشته است و نتیجه این همکاری طراحی سایت زیبا و منحصر بفرد استودیو اینداستریال دیزاینر می باشد.
شرکت طراحی صنعتی اینداستریال دیزاین به صـورت تخصصی و حرفه ای با بکارگیری کادری مجرب فعالیت می کند.
از آنجایی که در حرفه طراحی صنعتی, خدمات سی ان سی, پرینتر سه بعدی, قالب سازی, نقشه کشی صنعتی ارائه نمونه کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است، در طراحی سایت شرکت اینداستریال دیزاینر تلاش شده تا با به کارگیری طراحی خلاقانه وب سایت، تصاویر و نمونه کارها با جلوه ای ویژه نمایش داده شود. این سایت از بخش های مختلفی از جمله درباره ما، تماس با ما، بخش های نمونه کار و مقالات برخوردار است و دارای فیلتر بندی در قسمت نمونه کارها می باشد. ویژگی دیگری که در طراحی سایت شرکت اینداستریال دیزاینر وجود دارد، استفاده از انیمیشن های جذاب و خلاقانه است.

ایرانی اما مدرن

درروند طراحی اینداستریال دیزاینر یکیاز مهم‌ترین نکات، استفاده‌از رنگ‌های مخصوص و ایجاد هارمونی مناسب در کل طرح بود.
تمامی المان‌های استفاده شده در این طرح به همراه تصاویر سایت دارای هماهنگی مناسبی می‌باشند.
به همین دلیل اینداستریال دیزاینر توانسته به ظاهری زیبا و شایسته دست پیدا کند. گذشته از مسائل گرافیکی و طراحی ui، اینداستریال دیزاینر دارای تمامی زیرساخت های لازم برای پیشگام بودن در سئو است و کلیه صفحات سایت از سرعت لودینگ بالایی برخوردارند.

مینیمال و مدرن

اینداستریال دیزاینر دارای صفحات مختلفی است.تک‌تک آن‌هارا به شکلی طراحی کردیم که چندین بلاگ‌از
محتوا داشته باشند و به ترتیب به معرفی اینداستریال دیزاینر بپردازند که عبارتند از:

  • محیط کار
  • فرهنگ کاری
  • فرصت‌های شغلی
  • وبلاگ،
  • کسب و کارها
  • سرمایه‌گذاری بپردازند.

در پایان هر صفحه هم کاربر با یک CTA یا Call To Action به صفحه‌ی بعدی هدایت می‌شود و به این ترتیب به راحتی می‌تواند تمام صفحات وب‌سایت را ببیند.

طراحی واکنش‌گرا یا Responsive

اینداستریال دیزاینررا می‌توانید در هر دستگاه و هر اندازه‌ای، با شکل و شمایل درست و کیفیت واقعی ببینید و گشت و گذارتان را در این دنیای مدرن ادامه دهید.