طراحی وب سایت حرفه ای تر از همیشه

نویسنده:
مدت زمان مطالعه: با موضوع: اشتراک گذاری:

طراحی وب سایت حرفه ای تر از همیشه آرزو و تلاش های هر شرکتی است که نمیخواهد از دنیای بازاریابی دیجیتال جا بماند. بدون شک داشتن یک سایت حرفه ای باعث افزایش ارزش افزوده کسب و کار شرکت ها میشود.
وبسايتها نقش مهمي در جذب مشتري دارند. اینترنت بازار مجازی است که شما میتوانید با سایت سهمی در آن داشته‌باشید.
اینترنت جای خوبی جهت برقراری ارتباط و ارائه خدمات است زیرا آمار کاربران اينترنت در ايران رو به افزايش است. پس یکی‌از نیازهای اساسی هر واحد کاری، داشتن یک وب سایت حرفه‌ای میباشد زیرا به جرات می توان اظهار داشت که بهترین و سریع ترین راه برای معرفی محصولات و شرکت ها و فعالیت های آنان می باشد. شما مي توانيد با توجه به هدفي که در ذهن خود داريد وب سايتي را طراحي کرده و جهت تحقق اهداف خود گامي متفاوت برداريد.

ممکن است طراحی سایت حرفه ای به نسبت سایت های آماه برايتان پر هزينه باشد اما يک سايت اختصاصي نمايانگر منزلت و وجهه کاري شما مي باشد و تاثیر مستقیمی در درآمدزائی شما خواهد داشت لذا طراحی سایت را میتوان با دید یک سرمایه گذاری نگاه کرد تا هزینه. طراحی و ساخت یک وب سایت حرفه ای فراتر از مراحل برنامه نویسی و طراحی می باشد.در یک سایت حرفه ای تسلط بر مراحل طراحی باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

برخی از ویژگیهای یک طراحی سایت حرفه ای به صورت زیر هستند:

 • گرافیک جذاب
 • کاربر پسند
 • لود سریع صفحات
 • مقیاس پذیر باشد
 • در طول زمان بتواند خودش را با نیازهای مشتریان و شما منطبق کند
 • امنیت بالا
 • محتوای مناسب
 • انطباق با تمام مرورگرهای رایج
 • کاربر را با کمترین کلیک به هدفش برساند

طراحی وبسایت حرفه‌ای بر اساس نیازهای شما و مخاطبین سایتتان معنا پیدا خواهد کرد.
یک سایت حرفه ای مهمترین خصوصیتی که می تواند داشته باشد این است که بر اساس نیاز مخاطبین آن سایت طراحی شود و نیازهای مخاطبین را برآورده سازد. رعایت اصول سئو و افزایش نرخ تبدیل سایت از الزامات یک سایت حرفه ای است. تمام ویژگی هایی که در پاراگراف قبل ذکر شد نهایتا به افزیش نرخ تبدیل سایت کمک می کند. منظور از نرخ تبدیل نسبت افرادی که سایت شما را مشاهده کرده اند به افرادی است که از سایت شما خرید می کنند یا شما را به هدفی که می خواهید می رسانند.

بنابراین یک طراح سایت حرفه ای با در نظر گرفتن تمام شرایط فوق و ویژگی هایی مانند :

 • سرعت لود شدن سایت
 • امنیت
 • بهینه سازی سایت و سئو
 • و همچنین مباحث مربوط به گرافیک و چیدمان سایت

راه حلی را ارائه می دهد که نهایتا منجر به پیشرفت و نتیجه گرفتن سایت فوق در اینترنت خواهد شد.

برای موفقیت در اینترنت طراحی سایت به تنهایی کافی نیست

یک سایت خوب و حرفه ای، ابزاری است که می تواند محتوای شما را به بهترین نحوه ممکن به مخاطب نمایش دهد. در واقع مخاطب نه تنها باید جذب وب سایت شود، بلکه باید بتواند به ساده ترین شکل ممکن به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کند. اما آپلود شدن بسیار سریع سایت هم خیلی مهم است که چندین بار به آن اشاره کرده ایم و پس از آن ریسپانسیو بودن سایت اهمین خیلی زیادی دارد یعنی بازدید کننده سایت چه با موبایل یا تبلت و... بازدید کند سایت حالت چیدمان خود را از دست ندهد.

در نظر داشته باشید که اگر شما بهترین سایت دنیا را نیز از نظر امکانات داشته باشید، باز هم به تنهایی برای موفقیت کافی نخواهد بود و شما باید بتوانید محتوای مناسب و حرفه ای در آن قرار دهید تا از طریق محتوا مخاطب خود را جذب نمایید. در نظر داشته باشید که یک سایت حرفه ای مانند یک موجود زنده می ماند و در طول زمان در حال تغییر است و بنابراین طراحی سایت هرگز نقطه پایانی نخواهد داشت و شرکتی برای یک کار حرفه ای مناسب است که بتواند در تمام مسیر در کنار مشتری باشد و به غیر از مسائل مرتبط با طراحی سایت در زمینه های مربوط به دیجیتال مارکتینگ نیز در کنار مشتری باشد.

اهمیت محتوای با کیفیت در طراحی سایت حرفه ای

محتوای با کیفیت، عامل کلیدی در طراحی سایت برای ایجاد تعامل و برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان سایت است.
همین ایجاد تعامل ذره‌ذره به انجام عملیات‌های مهم‌تر، مثل انجام خرید و… منتهی میشود و کاربران را به اقدام فرامیخواند.

ما وب پیشتاز فقط برای شما یک سایت طراحی نمیکنیم

توجه داشته باشید که طراحی سایت حرفه ای شامل طراحی اختصاصی وب سایت و استخراج تمام نیازهای مخاطب است. یک طراح سایت حرفه ای بر اساس نیازهای مخاطب و امکاناتی که برای سایت لازم است طرح را آماده خواهد کرد و یک سایت موفق باید مراحل زیر را طی کند:

 • آوردن بیننده هدفمند به سایت (عمدتا از طریق گوگل و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل)
 • حفظ بیننده در سایت (با استفاده از سرعت مناسب، گرافیک جذاب و محتوای مفید)
 • تبدیل بیننده به مشتری (بااستفاده از تکنیکهای بهینه سازی نرخ تبدیل)

کارشناسان ما تنها یک سایت برای شما طراحی نمیکنند، بلکه مدل کسب و کار شما را طراحی میکنند و نهایتا باعث موفقیت شما در بازار اینترنت خواهند بود. مشتریان موفق ما در زمینه های کاری مختلف نشانگر همین امر است. تخصص مناسبی که شرکت ما در زمینه بهینه سازی سایت و سئو دارد کمک بسیار زیادی به این موضوع خواهد کرد. تخصص ما تنها طراحی سایت نیست، سئو و بهینه سازی سایت و همچنین افزایش نرخ تبدیل از ویژگی های بارز سایت های طراحی شده توسط ماست و ما میتوانیم موفقیت شما در اینترنت را تضمین کنیم.

کارشناسان ما با توجه به زمینه کاری شما و همچنین مخاطبین محصولات و خدماتی که ارائه می دهید بهترین روش های طراحی سایت را به شما پیشنهاد خواهند داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.