طراحی وب سایت

نویسنده:
مدت زمان مطالعه: با موضوع: اشتراک گذاری:

سالها پیش مردم برای رفع نیاز باید به کوچه بازار ها میرفتند تا کسی که محصول مورد نیاز انها را دارد را پبدا کنند اما امروزه در دنیایی قرار گرفته ایم که عموم مردم وقت زیادی را در اینترنت سپری میکنند که همین امر نیاز ساخت وب سایت را بیشتر از هر روز میکند. شیوه سنتی بازاریابی ، یک استراتژی مخاطره آمیز محسوب می‌گردد.بسیاری از صاحبان کسب و کار، کماکان با استفاده از طراحی سایت، به دنبال تبلیغ، جلب مشتریان جدید و فروش محصولات خود هستند.

آژانس تبلیغات وب پیشتاز ایده های شما را با تکنولوژی ,خلاقیت و بازاریابی به واقعیت تبدیل می‌کند.
این شرکت تاکنون پروژه های متنوع زیادی در راستای طراحی وب سایت در تهران و شهرستانها انجام داده است.امروزه سفارش طراحی وبسایت در لیست اولویت های هر شرکت یا کسب و کاری قرار گرفته است. صاحبان مشاغل میدانند که روز به روز به تعداد کاربران اینترنت افزوده میشود و برخورداری از پایگاهی خوب در دنیای مجازی نیاز به توجه ویژه ای دارد. افزایش تاثیرگذاری یک سایت در جلب نظر مخاطب و همچنین تخصصی شدن حرفه طراحی وبسایت، می طلبد که نگاهی حرفه ای به این مقوله داشته باشیم.

تاثیر طراحی وب سایت در کسب و کار ها

یک وب‌سایت را می‌توان با یک کاتالوگ مقایسه نمود. کاتالوگ می‌تواند شامل تصاویر و متون باشد اما سایت علاوه بر تصاویر، متون از فیلم، صوت و یا انیمیشن نیز استفاده می‎کنند؛ بنابراین امکان اطلاع‌رسانی جامع با محتوایی جذاب‌تر را می‌دهد. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به صرف هزینه‌های متعدد است اما برای یک سایت هزینه‌ای بسیار پایین برای طراحی و نگهداری آن باید پرداخت شود و بعد از آن سایت هزاران و یا میلیون‌ها کاربر می‌توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.

روزانه هزاران وبسایت در جهان، صدها وبسایت در ایران و احتمالا ده ها وبسایت که مستقیم یا غیرمستقیم رقیب شما محسوب میشوند راه اندازی میگردند. یافتن جایگاهی مناسب و محکم در این میان موفقیتی است که به سادگی محقق نمیشود و قواعد انجام آن در تخصص طراحان حرفه ای سایت است. آژانس خلاقیت وب پیشتاز با شناخت جامعی که از فضای مجازی دارد، کسب و کارتان را بررسی کرده و وبسایت شما را مطابق با نیازهایتان و سلیقه مخاطبان شما طراحی میکند. همواره طراحی وبسایت در چهارچوب و قالب مشخصی انجام میشود.
رعایت استانداردها و اصول طراحی وبسایت و همچنین توجه به تکنولوژی های روز طراحی وبسایت در این امر مؤثر است.

استانداردهای طراحی وبسایت

همواره طراحی وبسایت در چهارچوب و قالب مشخصی انجام میشود. رعایت استانداردها و اصول طراحی وبسایت و همچنین توجه به تکنولوژی های روز طراحی وبسایت در این امر مؤثر است.در زیر نگاهی کوتاه به این مقوله داریم:

  • سرعت سایت
  • ریسپانسیو (واکنشگرا)
  • طراحی سایت اصولی
  • تکنولوژی
  • خاص بودن
  • و ...

طراحی وب سایت، یعنی سایت مطابق با آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا طراحی شود. یکی از مهم ترین قواعدی که وب پیشتاز در طراحی سایت لحاظ میکند، سئو و بهینه بودن وبسایت از لحاظ ساختاری است.در این بین نباید موبایل ها و تبلت ها را نباید فراموش کرد. امروزه حجم عظیمی از کاربران از گوشی های همراهشان برای جستجو در اینترنت استفاده میکنند، لذا میطلبد که وبسایت به گونه ای ریسپانسیو یا واکنش گرا طراحی شود تا در نمایشگر تمام موبایل ها و تبلت ها به درستی نمایش داده شود.

خلاقیت در طراحی وبسایت

طراحی سایت امری است که علاوه بر تجربه، نیازمند خلاقیت و سلیقه است. به همین دلیل بعضا مشاهده می شود که گاهی پروسه و فرآیند طراحی وب سایت شکلی بسیار پیچیده به خود می گیرد. کارفرمایی که برای انجام طراحی وب سایت خود اقدام می کند، با انواع و اقسام مدل های طراحی سایت رو به رو شده و در امر انتخاب میان آن ها متحیر و سردرگم می گردد. تنوع فراوان و ایده های مختلف و هم چنین نظرات عوامل گوناگون در مورد طراحی سایت، همه و همه از جمله عواملی هستند که انتخاب یک طرح مناسب برای وب سایت را به مراتب دشوارتر می سازند.
همین عامل سبب میشود افراد به‌دنبال خلاقیت باشند یعنی سایتی طراحی کنند هم زیبا و هم با سایرین متفاوت باشد.
ما در وب پیشتاز خلاقانه ترین طراحی وب سایت ها را برایتان طراحی میکنیم.

قیمت طراحی وبسایت و هزینه ها

تعیین هزینه طراحی سایت موضوعی مهم در عقد قرارداد با کارفرما می باشد.
وب‌پیشتاز لیست دقیقی‌از خدماتی قرار است برای سایت شما ارائه شود تهیه‌شده و تعیین هزینه نهایی براساس آن انجام میشود.
لذا خیالتان از بابت ارائه هزینه ای منطقی برای طراحی سایت حرفه ای راحت باشد.