روش های بازاریابی

نویسنده:
مدت زمان مطالعه: با موضوع: اشتراک گذاری:

روش های بازاریابی برای بهتر، سریع تر، قوی تر شدن سایت شما است. ابزارهای مفید گریدر وجود دارند که برای داشتن اطمینان از بازاریابی ، ارزیابی و رتبه بندی وب سایت شما برای کمک به بهبود عملکرد بازاریابی شما کمک میکند. امروز ما به 10 گریدر بازاریابی بسیار جذاب نگاه می کنیم که به شما کمک می کند حس کنید که تا چه اندازه به جاده بازاریابی رسیده اید و جایی که باید در کنار بهبود بخشیدن به کمپین های بازاریابی خود در سراسر هیئت مدیره تمرکز کنید.

گریدر عملکرد ادوردز

گریدر ادوردز جریان واژه یک ابزار رایگان فوق العاده مفید است که حساب گوگل شما را ارزیابی می کند، و گزارش قابل توجهی در مورد جاهایی که مبارزات شما رشد می کند و جایی که آنها می میرند، ارزیابی می کند.

گریدر ادوردز حساب شما را بررسی می کند:

 • کلمات کلیدی منفی: آیا مقدار مناسب کلمات کلیدی منفی را در حساب خود دارید؟
 • نمره کیفیت: در الگوریتم رتبه بندی گوگل، داشتن یک امتیاز خوب با کیفیت برای پی پی سی ضروری است.
 • به اشتراک گذاری: آیا تبلیغات پی پی سی شما برای نمایشهای مربوطه نمایش داده می شود؟
 • میزان کلیک (سی ار تی): یک سی ار تی قوی به این معنی است که تبلیغات مورد نظر شما را هدف قرار داده است. سی تی ار پایین شما می تواند شما را به منطقه خطر قرار دهد.
 • فعالیت حساب: آیا شما به طور منظم به حساب گوگل خود وارد می شوید و تنظیمات خود را به روزرسانی می کنید؟
 • بهینه سازی کلید واژه Long-tail: کلمات کلیدی طولانی مدت برای کمپین های هدفمندتر و مقرون به صرفه تر هستند. اطمینان حاصل کنید که حساب کاربری شما با کلمات کلیدی بارگذاری شده است.
 • بهینه سازی متن تبلیغاتی: آیا آگهی های متنی کافی دارید تا گروه های کلیدی مختلف خود را به طور مناسب هدف قرار دهید؟
 • بهینه سازی صفحه فرود: بیشتر صفحات فرود برای پیام های هدفمند که با بازدیدکنندگان صحبت می کنند را ایجاد می کنند. آیا تعداد صفحات مورد نظر شما مناسب است؟
 • تبلیغات موبایل: پی پی سی تلفن همراه امروزه داغ است. آیا شما بهترین شیوه های تبلیغاتی موبایل را دنبال می کنید؟
 • بهترین روش های پی پی سی: اطمینان حاصل کنید که از دستورالعمل کارشناس پی پی سی پیروی می کنید تا اطمینان حاصل کنید که حساب کاربری شما صحیح است.این موج کاملا عظیمی از معیارهاست. گریدر ادوردز نه تنها شماره های خود را در اختیار شما قرار می دهد، بلکه راهنمایی هایی را که می توانید بلافاصله انجام دهید، به شما کمک می کند تا عملکرد پی پی سی خود را بهبود بخشید.

ابزار عملکرد پی پی سی

گریدر بازاریابی جریان واژه پی پی سی شما را در مقابل استانداردهای صنعت خود قرار می دهد، به شما این امکان را می دهد که تعداد شما با دیگران با بودجه های مشابه مقایسه کنید و به بهبود شما کمک میکند. همچنین گریدر بازاریابی دو کلاس دیگر بازاریابی آزاد، Bing Ads Grader و Landing Page Grader ارائه می دهد.

نیبلر

نیبلر یک بازاریابی است که درجه کلی برای تجربه وبسایت شما را فراهم میکند، شامل 4 امتیاز تخصصی:

 • قابلیت دسترسی: سایت برای کاربران تلفن همراه و غیرفعال چگونه در دسترس است؟
 • تجربه: تجربه وب شما چگونه کاربر پسند است؟
 • بازاریابی: سایت خود را بازاریابی می کنید و در رسانه های اجتماعی آن را تبلیغ می کنید؟
 • فناوری: طراحی و قابلیت سایت چیست؟

گریدر بازاریابی نیبلر

هر بخش حاوی یک فهرست کشویی است که اطلاعات بیشتری را ارائه میدهد. در اینجا شما رتبه بندی خود را برای آزمایشهای فردی پیدا خواهید کرد، با یک لیست عظیمی از معیارهای خاص مانند فعالیت فیسبوک، خطاهای برنامه نویسی، نسخه قابل چاپ سایت شما و غیره برخورد کنید.
نیبلر قطعا یک ابزار بزرگ بازاریابی است که به شما کمک میکند حس کنید که چه مناطق وب سایت شما میتواند بهبود یابد، با یک سیستم درجه بندی رنگی که خواندن آسان را فراهم میکند.

گریدر بازاریابی HubSpot

گریدر بازاریابی HubSpot به شما یک نمای کلی کوتاه و شیرین از وضعیت بازاریابی ارائه میدهد.
این ابزار به شما یک نمره کلی در یک مقیاس از 1-100 میدهد، سپس حفاری و بررسی سایت خود را در برابر معیارها در پنج دسته میدهد که شامل:

 • وبلاگ نویسی
 • رسانه های اجتماعی
 • جستجوگرها
 • نسل سرب
 • سیار

هر دسته دارای چک لیست است. چک لیست وبلاگ ها به نظر می رسد:

بازاریابی چکرچین وبلاگ نویسی

برای هر مورد در چک لیست، شما می توانید جزئیات مربوط به آن متریک و پیدا کردن دلیل آن مهم است، یاد بگیربد که چگونه سایت خود را اصلاح کنید.

برای اکثر بازاریابان، بسیاری از این آیتم های چک لیست مربوط به مواردی هستند که قبلا فکر کرده اید. به عنوان مثال، بیشتر آنچه که در چک لیست های وبلاگ نویسی قرار دارد، برای بازاریابان با تجربه بسیار مشهور است. با این حال، بازاریابی گریدر یک ابزار عالی برای مبتدیان است که می خواهند اطمینان حاصل کنند که آنها در عرصه بازاریابی قرارگرفته میشوند.

Woorank

Woorank یکی دیگر از مدیران بازاریابی مفید است که یک بار قایق تست در وب سایت شما را اجرا میکند، اندازه گیری جایی که شما به خوبی انجام میدهید و جایی که باید بهبود پیدا کنید.

گریدر Woorank یک نمره را در مقیاس 1-100 فراهم میکند تا ایده کلی را در اختیار شما قرار دهد. همچنین میله های رنگی را نشان میدهد که چه تعداد آزمایشاتی شما انجام داده اید، تا چه اندازه میتوانید بهبود یابید و تعداد خطاهای عمده موجود در سایت را برطرف کنید.
همچنین یک چک لیست بازاریابی با اقدامات توصیه شده بالا همراه با توضیحات مفصلی از نحوه رفع وظایف مهم اولویت خواهید گرفت.