۰۹۱۲ ۸۷۲ ۷۸ ۶۲

خدمات آژانس خلاقیت وب پیشتاز

از طراحی گرافیک تا تولید محتوا، پیاده‌سازی و بازاریابی پروژه‌های وب

طراحی سایت

ما در آژانس خلاقیت وب پیشتاز این توانایی را داریم که با توجه به اصول حرفه‌ای گرافیک، خلاقیت و نگاه هنرمندانه، وب‌سایتی کاملا سفارشی و منحصر به فرد برایتان طراحی کنیم. در کنار طراحی دقیق و متناسب با جزئیات کسب و کارها، سیستم مدیریت محتوای اختصاصی‌ای برای نیاز مشتریان‌مان توسعه داده‌ایم که انعطاف‌پذیر است و در آن محتواهای پیچیده را نیز به خوبی می‌توان تولید و ویرایش کرد. همچنین تولید محتوای متنی و تصویری، بازاریابی و بهینه‌سازی وب‌سایت در موتورهای جستجو، از دیگر کارهایی هستند که برای ایجاد یا توسعه‌ی برند شما در فضای دیجیتال انجام می‌دهیم.

تولید محتوا

متن‌های گویا و روان، تصاویر اوریجینال و حرفه‌ای، شعارهای خلاقانه و نام‌های درست و به‌جا، محصولات و خدمات‌تان را بهتر معرفی می‌کنند و باعث می‌شوند در صفحه‌‌ی نتایج موتورهای جستجو سریع‌تر دیده شوید. ما می‌توانیم برای دست‌یابی به نتایج مطلوب، در انتخاب نام تجاری، اسلوگان (شعار تبلیغاتی)، مدیریت شبکه‌های مجازی، عکاسی از محصولات و فرهنگ کسب و کارها، نوشتن متن‌ها و مقالات تاثیرگذار و سئومحور، شما را یاری کنیم.

برنامه‌نویسی وب

تیم Front-end ما این اطمینان را به شما می‌دهند که گرافیک وب‌سایت‌تان را به دقیق‌ترین شکل ممکن و پیکسل به پیکسل، به کد قالب HTML5، CSS3، JS، JQuery تبدیل کنند و در پیاده‌سازی وب‌سایت‌ها و نرم‌افزارهای مبتنی بر فریم‌ورک‌های جاوااسکریپت (مانند angular.js) همراه مطمئن تیم Back-end شما باشند. همچنین این امکان را داریم که با استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی استودیو که بر اساس نیازهای مشتریان‌مان توسعه داده‌ایم، وب‌سایت‌هایی محتوامحور، کارآمد و منعطف تولید کنیم.