۱۰ نوع محتوای جذاب برای افزایش فروش

نویسنده:
مدت زمان مطالعه: با موضوع: اشتراک گذاری:

بازاریابی محتوا تبدیل که به یکی از قدرتمندترین استراتژی های بازاریابی دیجیتالی برای کسب و کار در تمام ابعاد و صنایع شده است. با این حال، زمانی که استراتژی خود را توسعه میدهید، میتوانید تصمیم گیری کنید که کدام نوع از بازاریابی محتوا مورد نظر شما برای رشد کسب و کار شما مفید باشد یا مشکل باشد.

در زیر، ما در مورد ۱۰ نوع محتوای جذاب برای افزایش فروش محتوا بحث خواهیم کرد و اینکه چگونه کسب و کار شما می تواند از هر فرمت برای درگیر کردن منافع شما و افزایش فروش استفاده کند.

آیا زمان خواندن این پست وبلاگ را ندارید؟ به جای آن تماس تلفنی برقرار کنید و آن را در زمان خود برنامه ریزی کنید. با تیم ما گپ بزنید تا یاد بگیرید که کدام نوع بازاریابی محتوا برای شما مناسبتر است برای استراتژی بازاریابی محتوا و ....

وب سایت ها

وب سایت نویسی یکی از محبوب ترین بازاریابی محتوا برای کسب و کارهای کوچک است. و به دلایلی! وب سایت ها یکی از بهترین راه ها برای بهبود جستجوگرها هستند و ترافیک ارگانیک بیشتری را از سایت خود و از موتورهای جستجو دریافت می کنید. این میتواند به شما کمک کند که بیشتر از بودجه بازاریابی محدود خود با تکمیل هر تبلیغاتی با محتوای ورودی به دست آورید.
انواع بازاریابی محتوا همانگونه که می توانید از گرافیک بالا مشاهده کنید، مزایای مختلفی برای شرکت هایی که مرتبا وب سایت می گیرند وجود دارد.
وبلاگ نویسی نه تنها بهینه سازی موتور جستجوگر شما را بهبود میبخشد، بلکه یک راه عالی برای ایجاد ارتباط با رهبران و مشتریان فعلی است. محتوای ارزشمندتر شما ارائه می شود، بیشتر احتمال دارد مخاطبان مورد نظر شما را در نظر بگیرید که در زمان خرید آماده باشند. وبلاگ ها یک راه موثر برای ارائه ارزش از طریق محتوای کوتاه فرم هستند.

فیلم ها

اگر میخواهید در بازاریابی دیجیتالی مشغول رقابت باقی بمانید، ضروری است که راهی پیدا کنید که مخاطبان مورد نظرتان را جذب کنید و آنها را به سرعت درگیر کنید. مصرف کنندگان امروز در حال مشاهده محتوای ویدئوی بیشتر از همیشه هستند. در واقع، یک سوم از فعالیت های آنلاین به تماشای محتوای ویدئویی منتقل میشود. این واقعیت باعث میشود که ویدیو یکی از بهترین نوع بازاریابی محتوا برای دستیابی به مشتریان هدف شما باشد، صرف نظر از اینکه در چه صنعتی هستید.
ویدیو یک تاکتیک بازاریابی محتوا برای کسب و کارهای کوچک است زیرا این نوع بازده جذاب سرمایه گذاری را فراهم میکند. طبق گفته برایت کو، علامت های تجاری که از ویدیو استفاده می کنند می توانند انتظار داشته باشند میانگین افزایش 157 درصدی در ترافیک آلی از موتورهای جستجو مشاهده شوند. ویدئو نیز 105٪به افزایش زمان صرف شده در سایت کمک می کند. زمان بیشتری را صرف مشتریان خود در وب سایت خود می کنید، شانس بیشتری برای کسب و کار شما در این شرکت وجود دارد.
انواع بازاریابی محتوا هنگامی که به آن برسد، شما فقط نمی توانید قدرت محتوای ویدئویی با ارزش را نادیده بگیرید.

اطلاعات گرافیکی ها

اطلاعات گرافیکی به کسب و کار مخاطبان خود را آموزش میدهد و اطلاعات مفیدی را ارائه میدهد که میتواند ارزش را برای مشتریان به ارمغان بیاورد. این قالب بازاریابی محتوای بصری به بینندگان امکان میدهد داده ها مانند آمار را به گونه ای تجسم کنند تا بتوانند اندیشه ای بهتر از چیزی که ارزش دارد یا چطور کار کند. در اینجا یک نمونه از یک اطلاعات گرافیکی جالب از نیویورک برایت، شرکت تمیز کردن خانه و دفتر است:

انواع بازاریابی محتوا که عناصر مختلف تمیز کردن فرش که مصرف کنندگان از آن آگاهی دارند این اطلاعات گرافیکی توضیح میدهد. توجه داشته باشید که این اطلاعات گرافیکی با لوگوی نیویورک برایت امضا شده است.
اگر در کسب و کارتان تصمیم به استفاده از اطلاعات گرافیکی برای و جذب مخاطب خود گرفته اید، در نظر بگیرید که کدامیک موضوعات برای این فرمت مناسب هستند. به طور معمول، هر گونه اطلاعاتی که از یک کمک بصری بهره مند می شود، میتواند یک موضوع متنوع عالی باشد. شما میتوانید از اطلاعات گرافیکی برای توضیح یک موضوع پیچیده استفاده کنید، ارائه یک نمودار از محصول خود یا آمار های موجود که به دیگران درک ارزش آنچه کسب و کار شما را فراهم میکند بدهد.
اگر شما علاقه مند به تولید اطلاعات گرافیکی بیشتر برای کسب و کار خود هستید، با ما تماس بگیرید تا بیشتر بدانید که چگونه تیم ما از طراحان با استعداد می تواند کمک بگیرد.

مطالعات موردی

یکی دیگر از انواع ارزشمندترین بازاریابی محتوا، مطالعه موردی است. مطالعات موردی اساسا داستان مشتری است که نشان میدهد که چگونه کسب و کار شما به یک مشتری موفق تبدیل شده است. شرکت ها میتوانند از مطالعات موردی برای برجسته سازی برنامه های خاص یا استفاده از خدمات و محصولات خود استفاده کنند.
مصرف کنندگان مانند مطالعات موردی هستند، زیرا این نوع محتوا به آنها کمک می کند تا بهتر بدانند که چگونه برند شما می‌تواند در زندگی یا کسب و کار خود ارزش افزوده ایجاد کند. اگرچه شما میتوانید برنامه های کاربردی عمومی یا استفاده از محصولات یا خدمات خود را ارائه دهید، نمونه ای از زندگی واقعی اغلب با ارزش‌تر است زیرا به کسب و کار شما کمک میکند اعتماد را با رهبران جدید ایجاد کنید.
مطالعات موردی موثر هستند زیرا به آنها کمک میکند تا بهتر درک کنند که چگونه کسب و کار شما میتواند به آنها کمک کند.

کتابها

کتابها یک نوع مؤثر از محتوای طولانی مدت هستند که کسب و کارها میتوانند برای ارایه ارزش برای مشتریان خود استفاده کنند. کلید واژه در اینجا ارزش است. کتاب شما نباید یک تبلیغ 5 تا 10 باشد. در عوض، باید نوعی اطلاعات مفید و بینش برای مخاطبان هدف خود را در مورد نیازها و چالش های آنها ارائه دهد. مانند بسیاری از انواع دیگر بازاریابی محتوا، در مورد فروش به مخاطبان شما نیست، در مورد ایجاد رابطه با مصرف کنندگان هدف به طوری که آنها اعتماد به برند شما کنند و زمانی که آنها آماده خرید هستند، به طرف شما بیایند.
کتابها یکی از بهترین نوع بازاریابی محتوا برای جمع آوری اطلاعات سرب هستند. به همین دلیل است که آنها به طور معمول دروغ می گویند، به این معنی است که بازدیدکنندگان باید برخی از انواع اطلاعات در مورد خود را در مقابل دریافت کتاب الکترونیکی ارائه دهند.
این یک نمونه از آنچه تبلیغ ماکت بازاریابی دیجیتال ما به نظر می رسد در سایت ما است.
مهم است که توجه داشته باشید که کتابها نیازمند کمی بیشتر از سرمایه گذاری از نوع دیگری از بازاریابی محتوا مانند وبلاگ یا پست های اجتماعی هستند. آنها طولانی تر هستند و بیشتر درگیر ایجاد میکنند. با این حال، اجازه ندهید که از ایجاد یک کتاب الکترونیکی موثر دست بردارید زیرا منجر میشود که شما از طریق این بخش محتوای دروغی تولید کنید، در پایان در نظر داشته باشید که کتابهابازده جذابی از سرمایه گذاری را فراهم میکند و هر زمان یا پولی را که در انتهای پروژه ارزشمند میسازد، سرمایه گذاری میکند.

مقالات سفید

مقالات سفید به طرق مختلف به کتابهای الکترونیکی شبیه هستند. کاغذ سفید نوع دیگری از محتوای طولانی است که می تواند به عنوان یک آهنربا سرب باشد. با این حال، تفاوت اصلی بین کتابها و مقاله های سفید این است که مقاله های سفید مایل به اطلاعات کمی بیشتر، اطلاعات محور و جزئیات متمرکز شده است. این باعث میشود که روزنامه ها یکی از بهترین نوع بازاریابی محتوا برای شرکتها باشند که میخواهند رهبری فکرانه و احترام بیشتری در صنعت خود ایجاد کنند.
یکی از بزرگترین مزایای مقاله های سفید این است که آنها می توانند به کسب و کار کوچک شما کمک کنند اطلاعاتی در مورد رهبران جدید جمع آوری کنند. براساس یک گزارش دمندجن 2017، 76 درصد از خریداران مورد نظر اعلام کرده‌اند مایل هستند اطلاعات خود را در رابطه با یک کسب‌وکار در اختیار یک مقاله سفید قرار دهند. این اطلاعات که مصرف کنندگان با کسب و کار شما به اشتراک میگذارند نه تنها به مخاطبین شما اهمیت میدهد، بلکه راه را برای شما برای حفظ ارتباط با حضاران طولانی مدت پس از بارگیری مطالب فراهم میکند.

چک لیست

چک لیست ها یک نوع برگه‌ای هستند که فهرستی از چیزهایی را که در یک فرآیند گام‌به‌گام انجام میدهند، ارائه میکند تا به نوعی نتیجه مطلوب دست یابد. این ها دارایی های محتوا بزرگ برای کسب و کارهای کوچک هستند، زیرا آنها برای ایجاد و ترویج آسان هستند، در عین حال هنوز هم ارزش قابل توجهی برای مخاطب هدف ارائه می دهند.
برای درک بهتر اینکه چگونه بازاریابی محتوا انجام میشود، بیایید نگاهی به چک لیست نمونه از یک شرکت گرمایش، تهویه‌و مطبوع بیاندازیم:
این چک لیست از یک ساعته گرمایش و تهویه هوا فراهم میکند صاحبان خانه با اطلاعات ارزشمند آنها نیاز به تصمیم گیری دقیق در مورد خدمات گرمایش، تهویه و مطبوع هستند.
چک لیست فوق لیستی از اقداماتی را که صاحب خانه ها باید در مورد سیستم گرمایش، تهویه و مطبوع خود انجام دهند ارائه میدهد. چک لیست آسان است برای خواندن و پیگیری، و آنرا فراهم میکند اطلاعات ارزشمند برای کمک به مخاطبان هدف شرکت تصمیم گیری هوشمندانه در مورد تعمیر و نگهداری گرمایش، تهویه و مطبوع خود هستند. این یک نمونه عالی از چیدمان لیستی است که بر اهمیت خوانایی تمرکز دارد.

مصاحبه ها

مصاحبه با کارشناسان صنعت و حتی مشتریان خود یکی دیگر از انواع پربازدیدترین بازاریابی محتوا است. محتوای مصاحبه اطلاعات ارزشمندی را برای بازدیدکنندگان سایت شما فراهم میکند که میتوانند به آنها در درک چالش ها و نیازهای آنها کمک کنند. لازم‌به ذکر است، این یک راه عالی برای قرار دادن شرکت شما به عنوان یک متخصص در صنعت است.
در اینجامثال از یک سازمان با استفاده از مصاحبه با متخصص برای ارائه اطلاعات ارزشمند برای مخاطبان مورد نظر خود است.
چند راه مختلف وجود دارد که می توانید از مصاحبه ها به عنوان بخشی از کمپین بازاریابی دیجیتال خود استفاده کنید:
میزبانی یک مصاحبه زنده از طریق وبینار یا جریان مستقیم مانند Facebook Live.
محتوای مصاحبه را ضبط کرده و آن را در سایت خود و از طریق یوتیوب در دسترس قرار دهید.محتوای مصاحبه ای را در وبلاگ خود ایجاد کنید.
به دنبال فرصت هایی برای مصاحبه با منابع شخص ثالث.
کلید استفاده از محتوای مصاحبه مطمئن است که این مواد برخی از نوع ارزش برای مخاطبان مورد نظر شما فراهم میکند. افراد مصاحبه ای را انتخاب کنید که میتواند بینش مفیدی و اطلاعاتی در مورد موضوعاتی که بیشتر به مشتریان شما مربوط می شود، ارائه دهد.

رسانه اجتماعی پست ها

در این مرحله دیگر این راز نیست که کسب‌وکارهای کوچک بتوانند قدرت رسانه های اجتماعی را برای رسیدن به مخاطبان هدفشان به کار گیرند. سیستم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و اینستگرام به کسب و کار کمک میکنند تا به مخاطبان جدید دسترسی پیدا کنند و روابط را با مشتریان پرورش دهند. محتوای پست های رسانه های اجتماعی شما نقش مهمی در چگونگی شرکت شما با مشتریان فعلی و مشتریان جدید دارد.

نحوه استفاده از پست های رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی محتوا بستگی به اهداف شما دارد. هنگامی که به تبدیلات می‌آید، راه های مختلفی وجود دارد که کانال های مختلف رسانه های اجتماعی را میتوان مورد استفاده قرار داد تا بر تصمیم‌های خرید در بازار هدف تاثیر بگذارد. پستهای رسانه‌های اجتماعی می توانند برای کمک به رهبران جدید کشف محصولات خود، هشدار به مصرف کنندگان به فروش و تبلیغات، و ارائه رهبران و مشتریان با اطلاعات اضافی در مورد محصولات خود استفاده شود.

انواع بازاریابی محتوا

روشهای مختلفی وجود دارد که پستهای رسانه های اجتماعی می تواند به تصمیم گیری خرید مشتری تاثیر بگذارد.
اگر چه محتوای رسانه های اجتماعی را می توان به طور مستقیم بر خرید تاثیر گذاشت، لازم به ذکر است که رسانه های اجتماعی یکی از بهترین نوع بازاریابی محتوا برای پرورش سرب هستند. شما میتوانید از پستهای رسانه های اجتماعی برای شروع یک مکالمه با مصرف کنندگان و درگیر کردن مخاطبان هدف خود استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که ترکیبی از محتوای تبلیغی و اطلاعاتی در کانالهای رسانه‌های اجتماعی دارید.

گیف ها و الگوی رفتاری ها

به نظر می رسد مانند هر جا که به نوبت میروید، کسی یکی از الگوهای رفتاری مورد علاقه خود را به اشتراک میگذارد. این نوع محتوا در میان مصرف کنندگان بسیار محبوب بوده و اهمیت آنها در فرهنگ مردمی را تقویت کرده است. لازم‌به ذکر است، الگوهای رفتاری و گیف‌ها در حال حاضر یکی از انواع رایج‌ترین بازاریابی محتوا در وب میباشد.

اگر با الگوهای رفتاری آشنا نباشید، معمولا تصاویری را که از فیلم های آنلاین ویروسی یا تصاویر از ویروس رفته اند، همراه با یک عنوان که سرگرم کننده، متفکر و قابل درک است، ارائه میدهد. در اینجا یک نمونه از یکی از شیوه های بازاریابی دیجیتالی مورد علاقه ما است که شامل بیان به عنوان برومیر در پروردگار حلقه ها:
شرکتها میتوانند با استفاده از گیف‌ها و الگوهای رفتاری برای تحریک هیجان یا توجه به یک موضوع، از این فرمتهای آشنا و محبوب محتوا استفاده کنند. شما میتوانید گیف ها و الگوهای رفتاری خود را ایجاد کنید و یا موارد مربوط به آن را پیدا کنید که در حال حاضر در اطراف اینترنت شناور است تا توجه مخاطبان خود را جلب کند و آنها را به آنچه که می خواهید بگویید علاقه مند است.